Köşe Koltuk, Köşe Takımları, L Koltuk, L Köşe Koltuk, L Köşe

İnferno Moda Keten Köşe Takımı

Özel Ölçü Köşe Takımları, Köşe Koltuk, L Koltuk / İnferno Moda Keten Köşe Takımı

35 Dns sünger, gürgen iskelet ile üretilip, dokuma kumaş kullanılmıştır. Kendi modelimizdir. Kumaşlarımız garantilidir. Sevkiyat istanbul içi ücretsizdir.

  • Gürgen İskelet
  • 35 DNS sünger
  • Leke tutmaz silinebilir kumaş
  • Değiştirelebilir ölçü

Köşe takımı alırken istediğiniz ölçülerde sahip olacağınız ürünler için sipariş vermeniz önemli olacaktır. Her marka ve her sitede bu hizmeti bulamayabilirsiniz. Ancak adreslerimizde sunduğumuz İnferno Köşe takımı ürünlerinde renk ve ölçü konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz. En uygun renklerin ve tonların evlerinizi sarması ve sıcak bir havaya bürümesi için elimizden geleni yapmaktayız. Köşe takımı denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan İnferno ürünlerinde şaşırtıcı rakamlarda siparişleri vermeniz için büyük bir hizmet vermekteyiz.

Yakın zamanda oturma odası veya salonlar için almayı düşündüğünüz modelde köşe takımlarına kısa vadede sahip olmanız için harekete geçmekteyiz.
Gürgenden üretilen ve kaliteli süngeriyle ilginizi çekecek olan bu ürüne sahip olmanız sizleri son derece mutlu ve memnun edecektir. Üstelik farklı yastık görünümleriyle de cezp edecek olan bu ürünlere bir an önce sahip olmak isteyeceksiniz.

[Toplam:5    Ortalama:4.2/5]